DOPRAVA A POŠTOVNÉ

Jaké druhy dopravy nabízíme?

Objednávky expedujeme prostřednictvím Zásilkovny, DPD a České pošty, popřípadě je možné objednané zboží vyzvednout na naší prodejně. Zboží zasíláme též na SLOVENSKO (Zásilkovna či Slovenská pošta).

V případě, že zvolíte Zásilkovnu, odesíláme objednávky uskutečněné do 8:00 h u skladového zboží tentýž den. U objednávek uskuteněných po 8:00 h u skladového zboží následující den. U neskladového zboží následující den po naskladnění.

V případě, že zvolíte DPD, odesíláme objednávky uskutečněné do 8:00 h u skladového zboží tentýž den. U objednávek uskutečněných po 8:00 h u skladového zboží následující den. U neskladového zboží následující den po naskladnění.

V případě, že zvolíte Českou poštu, zboží odesíláme jako CENNÉ PSANÍ (trička, košile, opasky) v den provedení objednávky či v den naskladnění. Větší zboží expedujeme jako BALÍKY DO RUKY (džíny, bundy, svetry, mikiny) následující den po provedení objednávky či následující den po naskladnění. Pokud požadujete zboží (džíny, bundy, svetry, mikiny) obdržet již následující den po provedení objednávky, uveďte toto, prosím, do objednávky. Zboží bude expedováno jako Balík do ruky v den provedení objednávky, pokud je požadovaná velikost skladem. Zboží můžeme odeslat jako BALÍK NA POŠTU. Pokud tak požadujete, uveďte prosím, při vyplnění objednávky PSČ pošty, kam chcete balík zaslat.

Pokud zvolíte způsob dopravy Osobní odběr, bude objednané zboží připraveno k odběru na naší prodejně Střelecká 103, Příbram II, 261 01. Na prodejně si můžete zboží rovnou zkusit a neplatíte za poštovné. Pokud Vám nebude zboží vyhovovat, objednávka bude bezplatně zrušena.

Cena dopravy a platby Česká republika

V případě, že objednáte za částku vyšší jak 1.499 Kč včetně, hradíme dopravu (Zásilkovna, Česká pošta, DPD, osobní odběr) a způsob platby (Dobírka) my. Hradíte tedy pouze hodnotu zboží.

V případě, že objednáte za částku nižší jak 1.499 Kč, hradíte poštovné a způsob platby v závislosti na Vámi vybraném způsobu doručení a platby.

Zásilkovna:

 • doprava 25 Kč + dobírka 10 (platíte při vyzvednutí zásilky) – celkem 35 Kč
 • doprava 25 Kč + platba předem 0 Kč na náš účet klasickým bankovním převodem - celkem 25 Kč

 

Česká pošta :

 • doprava 55 Kč + dobírka 30 (platíte při přebírání balíku) – celkem 85 Kč
 • doprava 55 Kč + platba předem 0 Kč na náš účet klasickým bankovním převodem - 55 Kč

 

DPD:

 • doprava 55 Kč + dobírka 30 Kč (platíte při přebírání balíku) – 85 Kč
 • doprava 55 Kč + platba předem 0 Kč na náš účet klasickým bankovním převodem – 55 Kč

 

Vyzvednutí objednaného zboží na naší prodejně - 0 Kč

CENA DOPRAVY A PLATBY SLOVENSKO

Zboží expedujeme na Slovensko prostřednictvím Zásilkovny, na kterékoli výdejní místo či prostřednictvím Slovenské pošty.

V případě, že objednáte za částku vyšší jak 75 EUR, hradíme dopravu (Zásilkovna a Sloveská pošta) a způsob platby (Dobírka) my. Hradíte tedy pouze hodnotu zboží.

V případě, že objednáte za částku nižší jak 75 EUR, hradíte za dopravu dle zvoleného způsobu doručení a platby. 

Zásilkovna:

 • doprava 1 EUR + dobírka 1 EUR (platíte při vyzvednutí zásilky) - celkem 2 EUR
 • doprava 1 EUR + platba předem 0 EUR - cellkem 1 EUR

  

Slovenská pošta:

 • doprava 3 EUR + dobírka 2 EUR (platíte při přebírání balíku) - 5 EUR
 • doprava 3 EUR + platba předem 0 EUR - celkem 3 EUR

Jakými způsoby mohu platit?

Cenu zboží případně náklady spojené s dodáním zboží můžete uhradit následujícími způsoby:

 • v hotovosti nebo bezhotovostně platební kartou v provozovně prodávajícího na adrese: Střelecká 103, Příbram II, 261 01;
 • v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;
 • v hotovosti popřípadě bezhotovostně platební kartou na dobírku při vyzvednutí zásilky na výdejním místě Zásilkovny;
 • bezhotovostně převodem na náš účet č. 5531038684/0600, vedený u společnosti GE Money Bank, SWIFT KÓD BIC: AGBACZPP, IBAN: CZ42 0600 0000 0055 3103 8684.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.