DOPRAVA A POŠTOVNÉ

Jaké druhy dopravy nabízíme?

Objednávky expedujeme prostřednictvím Zásilkovny, DPD a České pošty, popřípadě je možné objednané zboží vyzvednout na naší prodejně.

V případě, že zvolíte Zásilkovnu, odesíláme objednávky uskutečněné do 8:00 h u skladového zboží tentýž den. U objednávek uskuteněných po 8:00 h u skladového zboží následující den. U neskladového zboží následující den po naskladnění.

V případě, že zvolíte DPD, odesíláme objednávky uskutečněné do 8:00 h u skladového zboží tentýž den. U objednávek uskutečněných po 8:00 h u skladového zboží následující den. U neskladového zboží následující den po naskladnění.

V případě, že zvolíte Českou poštu, zboží odesíláme jako CENNÉ PSANÍ (trička, košile, opasky) v den provedení objednávky či v den naskladnění. Větší zboží expedujeme jako BALÍKY DO RUKY (džíny, bundy, svetry, mikiny) následující den po provedení objednávky či následující den po naskladnění. Pokud požadujete zboží (džíny, bundy, svetry, mikiny) obdržet již následující den po provedení objednávky, uveďte toto, prosím, do objednávky. Zboží bude expedováno jako Balík do ruky v den provedení objednávky, pokud je požadovaná velikost skladem. Zboží můžeme odeslat jako BALÍK NA POŠTU. Pokud tak požadujete, uveďte prosím, při vyplnění objednávky PSČ pošty, kam chcete balík zaslat.

Pokud zvolíte způsob dopravy Osobní odběr, bude objednané zboží připraveno k odběru na naší prodejně Střelecká 103, Příbram II, 261 01. Na prodejně si můžete zboží rovnou zkusit a neplatíte za poštovné. Pokud Vám nebude zboží vyhovovat, objednávka bude bezplatně zrušena.

Cena dopravy a platby Česká republika

Cena dopravy je zdarma pro objednávky v jakékoli hodnotě. V případě platby předem je účtováno 0 Kč pro všechny druhy doprav. Pokud se rozhodnete platit na dobírku, jsou účtovány následující poplatky:

Zásilkovna: 30,-- Kč

DPD: 30,-- Kč

Česká pošta : 30,-- Kč

Vyzvednutí objednaného zboží na naší prodejně - 0 Kč

Jakými způsoby mohu platit?

Cenu zboží případně náklady spojené s dodáním zboží můžete uhradit následujícími způsoby:

  • v hotovosti nebo bezhotovostně platební kartou v provozovně prodávajícího na adrese: Střelecká 103, Příbram II, 261 01;
  • v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;
  • v hotovosti popřípadě bezhotovostně platební kartou na dobírku při vyzvednutí zásilky na výdejním místě Zásilkovny;
  • bezhotovostně převodem na náš účet č. 5531038684/0600, vedený u společnosti GE Money Bank, SWIFT KÓD BIC: AGBACZPP, IBAN: CZ42 0600 0000 0055 3103 8684.