PŘI VÝBĚRU VYZVEDNUTÍ BALÍKU V ZÁSILKOVNĚ, PROSÍM, BERTE V POTAZ, ŽE ÚLOŽNÍ DOBA JE NYNÍ 5 KALENDÁŘNÍCH DNÍ (BĚŽNĚ 7 DNÍ) S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ POUZE O JEDEN DEN (BĚŽNĚ 14 DNÍ). Pokud nemáte možnost balík vyzvednout, uveďte do POZNÁMKY, kdy máte možnost balík na výdejním místě vyzvednout, abychom ji dle toho vyexpedovali. Popřípadě nás co nejdříve informujte.

EET - elektronická evidence tržeb

Elektronická evidence tržeb:

Při objednání zboží na internetovém obchodu OBLEKNETE SE a jeho expedici prostřednictvím dopravců (Česká pošta, DPD, Zásilkovna) jsou veškeré příjmy jednoznačně prokazatelné připsáním obnosu na náš bankovní účet. Vybrané dobírky dopravce poukazuje na náš bankovní účet. V případě platby předem bankovním převodem, je tento příjem taktéž jednoznačně prokazatelný. V takovém případě zákon nevyžaduje elektronickou evidenci tržeb. Zákazník obdrží společně s objednaným zbožím Daňový doklad - Fakturu tedy bez EET.

V případě objednání zboží na internetovém obchodu Obleknete se a vyzvednutí zboží na náší kamenné prodejně, bude zákazníkovi vystavena účtenka s elektronickou evidencí tržeb. Tento druh příjmu již evidenci podléhá.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.