Nové dámské džíny WRANGLER

Nabídka dámských džín WRANGLER byla rozšířena o nové modely ve střihu SARA a CORYNN.

Dámské džíny WRANGLER W212X451J SARA Stretch Soft blue

Středně modré velmi jemně šoupané strečové džíny v pohodlném a slušivém střihu Sara. Kalhoty s pěti kapsami se střední pozicí sedu, rovnou nohavicí a zapínáním na zip. Džíny si zamilujete pro jejich dokonalou modrou barvu. Džíny vykají též pohodlným materiálem s příměsí 3 % elastanu.

W212X451J_5

Dámské džíny WRANGLER W25FJJ45B CORYNN Stretch Deep sea decay

Světle modré výrazně šoupané džíny v pohodlném a slušivém střihu CORYNN. Kalhoty s pěti kapsami, střední pozicí sedu, úzkou nohavicí a zapínáním na zip. Džíny si zamilujete pro jejich dokonalou světle modrou moderní úpravu. Džíny vynikají též pohodlným materiálem s příměsí 2 % elastanu.  

W25FJJ45B_6

Dámské džíny WRANGLER W25FU453J CORYNN Stretch Dark lake

Tmavě modré šoupané strečové džíny v pohodlném a slušivém střihu CORYNN. Kalhoty s pěti kapsami, střední pozicí sedu, úzkou nohavicí a zapínáním na zip. Džíny si zamilujete pro jejich dokonalou tmavě modrou barvu a pohodlný materiál s příměsí 4 % elastanu. Džíny vynikají tzv. SHAPE KEEPER úpravou, která zajistí udržení tvaru během nošení.  

W25FU453J_7

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.