Nově si zboží můžete vyzvednout na výdejním místě ZÁSILKOVNY

Kromě České pošty a PPL si nyní můžete vybrat nový způsob dopravy a to ZÁSILKOVNU - výhodou této dopravy je, že si vybíráte, na které výdejní místo chcete balík zaslat a navíc pokud objednáte za částku nižší jak 1.499 kč je cena pouze 25 Kč a dobírka 10 Kč. Při objednávce nad 1.499 Kč je doprava a dobírka zdarma.

Další obrovskou výhodou je možnost využití tzv. REKLAMAČNÍ ASISTENT - pokud Vám zboží nebude vyhovovat a chcete jej vyměnit či vrátit je pro Vás odeslání takového balíku zcela ZDARMA. Stačí pouze zboží zabalit do balíku a polepit čárovým kódem, který Vám v takovém případě zašleme a poté pouze předat balík na výdejní místo ZÁSILKOVNY. Seznam výdejních míst ZÁSILKOVNA.CZ neleznete zde. Ne všechna výdejní místa tuto službu podporují. Je potřeba prověřit, zdali je tato služba na pobočce dostupná. Po rozkliknutí detailu pobočky musí být uvedeno REKLAMAČNÍ ASISTENT.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.