VYBÍREJTE DÁRKY POD STROMEČEK - GARANCE VÝMĚNY ČI VRÁCENÍ DO 10. LEDNA 2020

Dárky pod stromeček můžete vybírat již nyní a předejít tak shonu před Vánoci s garancí výměny či vrácení na vše zakoupené do Vánoc. Lhůta pro výměnu či odstoupení od smlouvy je pro všechny objednávky zadané od 19. října 2019 prodloužena do 10. ledna 2020. Veškeré zboží, které zakoupíte až do Vánoc, máte možnost vyměnit či vrátit do 10. ledna 2020. Vyhnete se tak shonu před Vánoci s garancí klidného doručení. Nevhodné dárky navíc můžete vyměnit či vrátit.

V případě výměny či vrácení stačí nejpozději do 10. ledna 2020 zaslat e-mail na adresu obleknetese@seznam.cz s uvedením čísla objednávky a informací, zdali chcete zboží vyměnit za např. jinou velikost či vrátit (odstoupit od smlouvy). Můžete nás informovat též telefonicky na tel. č.: 733 114 385 s připraveným číslem objednávky. Zboží následně zašlete nejpozději do 7 dnů na adresu Vratislav Drmla, Střelecká 103, 261 01 Příbram 2.

Nevyhovující oblečení můžete také zaslat prostřednictvím Zásilkovny na základě Reklamačního asistenta, kdy je doprava zpět k nám zdarma. Reklamační asistent je možné využít, pokud jste v objednávce zvolili dopravu Zásilkovna a balík si následně vyzvedlli na výdejním místě Zásilkovny. Pokud byl balík doručen prostřednictvím České pošty či DPD (v objednávce byla jako způsob dopravy zvolena Česká pošta či DPD), není možné využít Reklamačního asistenta. Více informací naleznete zde.

Po obdržení zásilky a provedení kontroly bude oblečení vyměněno za požadované oblečení (pokud bude požadované oblečení dostupné), či vráceny peníze na požadovaný bankovní účet v případě odstoupení od smlouvy.

Výměna a vrácení zboží bude možná pouze v případě, že zboží nebude nošeno, vypráno, nebude vykazovat známky poškození a bude mít veškeré etikety.