VYBÍREJTE DÁRKY POD STROMEČEK - GARANCE VÝMĚNY ČI VRÁCENÍ DO 15. LEDNA 2022

Dárky pod stromeček můžete vybírat již nyní a předejít tak shonu před Vánoci s garancí výměny či vrácení na vše zakoupené do Vánoc. Lhůta pro výměnu či odstoupení od smlouvy je pro všechny objednávky zadané od 10. října 2021 prodloužena do 15. ledna 2022. Veškeré zboží, které zakoupíte až do Vánoc, máte možnost vyměnit či vrátit do 15. ledna 2022. Vyhnete se tak shonu před Vánoci s garancí klidného doručení. Nevhodné dárky navíc můžete vyměnit či vrátit.

V případě výměny či vrácení stačí nejpozději do 15. ledna 2022 zaslat e-mail na adresu obleknetese@seznam.cz s uvedením čísla objednávky a informací, zdali chcete zboží vyměnit za např. jinou velikost či vrátit (odstoupit od smlouvy). Můžete nás informovat též telefonicky na tel. č.: 733 114 385 s připraveným číslem objednávky. Zboží následně zašlete na svoje náklady nejpozději do 5 dnů na adresu:

Oblékněte se

Střelecká 103

261 01 Příbram II

Nevyhovující oblečení můžete zpět k nám záslat prostřednictvím Zásilkovny zdarma více ZDE.

Výměna a vrácení zboží bude možná pouze v případě, že zboží nebude nošeno, vypráno, nebude vykazovat známky poškození a bude mít veškeré etikety.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení