PŘI VÝBĚRU VYZVEDNUTÍ BALÍKU V ZÁSILKOVNĚ, PROSÍM, BERTE V POTAZ, ŽE ÚLOŽNÍ DOBA JE NYNÍ 5 KALENDÁŘNÍCH DNÍ (BĚŽNĚ 7 DNÍ) S MOŽNOSTÍ PRODLOUŽENÍ POUZE O JEDEN DEN (BĚŽNĚ 14 DNÍ). Pokud nemáte možnost balík vyzvednout, uveďte do POZNÁMKY, kdy máte možnost balík na výdejním místě vyzvednout, abychom ji dle toho vyexpedovali. Popřípadě nás co nejdříve informujte.

Dárkový poukaz 200 Kč

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Dárkový poukaz v hodnotě 200,-- Kč. Dárkový poukaz bude po připsání platby na bankovní účet odeslán e-malem uvedeným v objednávce. Dárkový poukaz můžete následně vytisknout a předat. 

200 Kč    
Kategorie Dárkové poukazy
 

Dárkový poukaz v hodnotě 200,-- Kč. Pokud si přejete dárkový poukaz v hodnotě např. 1.300,-- Kč. Můžete zadat dárkový poukaz v hodnotě 100,-- Kč a zvolit množství 13. Dále můžete zvolit 1 x v hodnotě 1.000,-- Kč, 1 x v hodnotě 200,-- Kč a 1 x v hodnotě 100,-- Kč.

Dárkový poukaz je možné platit pouze bankovním převodem. Podklady k platbě budou odeslány po zadání objednávky.

Po připsání platby na náš bankovní účet bude na e-mail uvedeným v objednávce odeslán e-mail s poukázkou k vytisknutí a kódem, při jehož zadání do nákupní košíku do pole slevový kupón, bude hodnota z objednávky odečtena.

Pokud si přejete dárkovou poukázku zaslat poštou, napište tuto informaci do poznámky při zadání objednávky.

Potřebujete zaslat dárkový poukaz ještě dříve než bude platba na náš bankovní účet připsána? Kontaktujte nás. Můžete nám zaslat potvrzení o odeslaném bankovním převodu.

Platnost dárkového poukazu je 1 rok od přijetí platby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.