VRÁCENÍ ZBOŽÍ ZPĚT

 

Jak postupovat při vrácení zboží:

Pokud si přejete vrátit objednané zboží, odešlete, prosím, nevyhovující zboží zpět k nám buď dle bohu 1) čI 2). Do balíku nejlépe vložte vyplněný formulář pro vrácení Formulář pro odstoupení od smlouvy. Informovat nás můžete také na e-mail či na tel.: 733 114 385.

Po obdržení vráceného zboží budete informováni na e-mail, který je uveden v objednávce.

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ ZPĚT

Nevyhovující zboží máte možnost do 30ti dnů od přijetí vrátit. Zboží nesmí být nošené, poškozené, zničené, umazané, prané, musí mít původní visačky.

Jak postupovat při výměně či vrácení zboží?

Na výběr jsou dvě možnosti zaslání zpět.

1) Balík nám odešlete prostřednictvím Zásilkovny jako Zpětnou zásilku. Tento způsob zaslání nevyhovujícího zboží zpět k nám je zdarma.

Nevyhovující zboží zabalte. Pokud použijete původní obálku či krabici, odstraňte původní štítek. Balík odneste na výdejní místo (pobočku) Zásilkovny a obsluze sdělte, že si přejete balík vrátit zpět jako ZPĚTNOU ZÁSILKU. Nahlaste kód pro vrácení, který je uveden na daňovém dokladu v dolní části v Poznámce. Obsluha Zásilkovny se Vás zeptá na název e-shopu, kam balík vracíte. Potvrdíte název OBLÉKNĚTE SE a dále již pouze stačí sdělit svoje jméno či číslo objednávky. Následně obsluze vyjede štítek s čárovým kódem a dále potvrzení, které Vám předá s uvedením, že jste balík Zásilkovně předali.

Kód pro vrácení zajistí, že balík bude odeslán na adresu:

Oblékněte se

Střelecká 103

261 01 Příbram

2) Balík nám odešlete na níže uvedenou adresu kterýmkoli dopravcem.

Oblékněte se
Střelecká 103
261 01 Příbram II

Tento způsob zaslání zboží zpět k nám, již nehradíme. Balík nesmí být odeslán na dobírku. Takový balík nebude přijat. Před odesláním se ujistěte, že balík nemá další štítky s čárovým kódem, pokud ano, štítek odstraňte.

Výměna zboží:

Pokud si přejete zboží vyměnit za jiné zboží či jinou velikost, doporučujeme nás kontaktovat na e-mail: info@obleknetese.cz či na tel.: 733 114 385, nebo požadované zboží uvést v balíku s vráceným zbožím, nebo vyplňte formulář pro vrácení s uvedením, které zboží si přejete zaslat. Je však vhodnější nás o výměně informovat předem, abychom Vám požadované zboží dali na stranu, popřípadě jej objednali u dodavatele, pokud nebude skladem. Další možností je vytvoření nové objednávky. Po obdržení vráceného zboží Vám bude odeslána platba. Nová objednávka bude zpracována bez ohledu na původní.

 

Vrácení zboží:

Pokud si přejete vrátit objednané zboží, odešlete, prosím, nevyhovující zboží zpět k nám buď dle bohu 1) či 2). Do balíku nejlépe vložte vyplněný formulář pro vrácení FORMULÁŘ PRO VRÁCENÍ nebo údaje dle formuláře. Nezapomeňte uvést číslo bankovního účtu. Číslo účtu uvádějte vždy. Urychlíte tak zpracování.

Důležité: Při platbě na dobírku platební kartou či v rámci GoPay nemáme k dispozici Váš bankovní účet, číslo účtu neznáme. Pokud nebude chtít zboží měnit ale vrátit, je vždy nutné uvést číslo bankovního účtu.

Informovat nás můžete také na e-mail či na tel.: 733 114 385.

Po obdržení vráceného zboží budete informováni na e-mail, který je uveden v objednávce. Prosíme o trpělivost. Vrácené zboží zpracováváme postupně. Potvrzení přijetí platby je zpravidla odesíláno současně s platbou. Platba Vám bude vrácena do 14ti dnů od převzetí vráceného zboží.