Dárkové poukazy

Nevíte si rady, jaký vybrat dárek? Nevadí. Darujte poukázku v libovolné hodnotě.

Jak to funguje? Vyberte dárkovou poukázku v požadované hodnotě. Poukázky můžete kombinovat. Pokud například chcete darovat poukázku v hodnotě 1.300,-- Kč. Můžete zadat dárkový poukaz v hodnotě 100,-- Kč a zvolit množství 13. Dále můžete zvolit 1 x v hodnotě 1.000,-- Kč, 1 x v hodnotě 200,-- Kč a 1 x v hodnotě 100,-- Kč.

Pokud si přejete objednat konkrétní produkt a zároveň zakoupit dárkový poukaz, je nutné zadat dvě objednávky. Jednu na vybrané produkty a druhou na dárkový poukaz. Pokud si přejete zadat oboje, kontaktujte nás.

V nákupním košíku se následně nabídne způsob dopravy "Dárkový poukaz - zaslání do e-mailu" a platba bankovním převodem. Vyberte tyto varianty a dokončete objednávku.

Po odeslání objednávky Vám bude odeslán e-mail s podklady k platbě. Po připsání platby na náš bankovní účet Vám bude do e-mailu odeslána dárková poukázka, kterou je možné vytisknout. Na poukázce bude uveden slevový kód, který se vyplní v objednávce v kolence slevový kupón. Hodnota dárkového poukazu bude následně odečtena.

Platnost dárkového poukazu je 1 rok od přijetí platby.

 
100
200011002000

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • Dárkový poukaz v hodnotě 100,-- Kč. Dárkový poukaz bude po připsání platby na bankovní účet odeslán e-malem uvedeným v objednávce. Dárkový poukaz můžete následně vytisknout a předat. 

  100 Kč
 • Dárkový poukaz v hodnotě 200,-- Kč. Dárkový poukaz bude po připsání platby na bankovní účet odeslán e-malem uvedeným v objednávce. Dárkový poukaz můžete následně vytisknout a předat. 

  200 Kč
 • Dárkový poukaz v hodnotě 500,-- Kč. Dárkový poukaz bude po připsání platby na bankovní účet odeslán e-malem uvedeným v objednávce. Dárkový poukaz můžete následně vytisknout a předat. 

  500 Kč
 • Dárkový poukaz v hodnotě 1.000,-- Kč. Dárkový poukaz bude po připsání platby na bankovní účet odeslán e-malem uvedeným v objednávce. Dárkový poukaz můžete následně vytisknout a předat.

  1 000 Kč
 • Dárkový poukaz v hodnotě 2.000,-- Kč. Dárkový poukaz bude po připsání platby na bankovní účet odeslán e-malem uvedeným v objednávce. Dárkový poukaz můžete následně vytisknout a předat. 

  2 000 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.