O NÁS

Čím se zabýváme?

Jsme rodinnou firmou, která se zabývá maloobchodním prodejem značkové volnočasové pánské i dámské módy. Nabízíme především oblečení značek WRANGLER, LEE, HAJO, MONTE CARLO, ANNA MONTANA atd. Nabízíme také pánskou konfekci od českých a slovenských dodavatelů, a to od firem Jamel Fashion, AMJ TRADE, Lare Collectio a MMER. Obleky, saka, kalhoty, kabáty u nás zakoupíte od velikosti 46 do velikosti 70 ve zkrácených, klasických i prodloužených délkách. Máme rozsáhlou nabídku pánských společenských košil, také prodlouženou délku. Dále nabízíme pánské společenské boty. V nabídce máte také módní doplňky: kravaty, motýlky, manžetové knoflíky, spony a různé výhodné sady.

Na e-shopu není pánská konfekce k zakoupení. Obleky, saka, kalhoty, kabáty atd. je třeba na prodejně vyzkoušet.

Co nás charakterizuje?

kvalitní zboží,  velký výběr, dlouholetá zkušennost, rozpětí velikostí zboží

Nabízíme značkové oděvy od významných firem. Vybírat můžete jak pánskou i dámskou módu pro volný čas, tak pánskou konfekci. Na trhu jsme více jak 25 let. Víme, co Vám sluší. Pokud si nevíte rady, rádi Vám poradíme. Vybraný produkt vždy objednáváme do největší možné velikosti. Pánské a dámské džíny nabízíme ve zkrácených i prodloužených délkách.

Kdy byla naše firma založena? 

Firma byla založena v roce 1991.

Kde nás najdete?

Naše prodejna se již od založení firmy nachází na stejné adrese, a to Střelecká 103 (dříve Pražská ulice), Příbram II, 261 01.

Nevíte si rady?

Stačí napsat e-mail na e-mail: info@obleknetese.cz nebo zavolat na tel. č.: 733 114 385.