DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

NOVINKY

Pokud chcete balíček obdržet před Vánoci, přečtěte si, prosím, následující doporučení.

Při objednání malého oblečení (košile, trička, mikina, svetr, jeans a kalhoty cca do velikosti 36) bude v případě doručení prostřednictvím České pošty balík odeslán v režimu Cenné psaní. U těchto balíků nedochází k průtahům v doručení. Velikost balíků je však omezena konkrétními rozměry. Pokud by se objednané zboží do rozměru nevešlo, budeme Vás kontaktovat.

Pokud však objednáte např. bundu, jeans a kalhoty cca od velikosti 36, nebudeme balík expedovat prostřednictvím České pošty. Česká pošta balíky doručuje i více jak dva týdny. Prosíme Vás tedy o zvolení jiného dopravce (DPD, Zásilkovna) při zadání objednávky.

Skladové zboží expedujeme tentýž den či den po objednání. Nejzažší termín pro objednání skladového zboží je 20. prosince 2017. Skladové zboží objednané do 20. prosince by měly být doručeny do pátku 22. prosince 2017. Toto platí pro doručení prostřednictvím České pošty - malé p orodukty. Balík odešleme jako Cenné psaní, které je doručováno následující den. Vetší zboží (bundy, jeans a kalhoty od cca od velikosti 36) doporučujeme zvolit DPD či Zásilkovnu.  Pozdější objednávky doporučujeme telefonicky projednat na tel. č.: 733 114 385.

Expedovat samozřejmě budeme i čtvrtek 21. prosince 2017 a pátek 22. prosince 2017, nemůže však zastit jejih doručení následující den, tj. v pátek 22. prosince 2017, tak aby se stihly doručit před Štědrým dnem.

U produktů značky WRANGLER s dostupností LZE OBJEDNAT je nejzažší termín pro objednání pátek 15. prosince 2017. Pozdější objednávky budou u dodavatele ihned objednány, nemůže však s jistotou zaručit jejich naskladnění tak, aby se stihly ještě doručit do pátku 22. prosince 2017.

U produktů značky H.I.S s dostupností LZE OBJEDNAT je nejzažší termín pro objednání pondělí 14. prosince 2017. Pozdější objednávky budou u dodavatele ihned objednány, nemůže však s jistotou zaručit jejich naskladnění tak, aby se stihly ještě doručit do pátku 22. prosince 2017.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: obleknetese@seznam.cz či telefonicky na tel. č.: 733 114 385.

Záznamy nebyly nalezeny...