DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Vrácení zboží zpět

Jak postupovat při výměně či vrácení zboží?

Na výběr jsou dvě možnosti:

1) Balík nám odešlete prostřednictvím Zásilkovny jako Zpětnou zásilku. Tento způsob zaslání nevyhovujícího zboží zpět k nám je zdarma.

Více zde.

2) Balík nám odešlete na adresu:

Vratislav Drmla
Střelecká 103
261 01 Příbram II

Tento způsob zaslání zboží zpět k nám, již nehradíme. Balík nesmí být odeslán na dobírku. Takový balík nebude přijmut.

Výměna zboží:

Pokud si přejete zboží vyměnit za jiné zboží či jinou velikost, doporučujeme nás kontaktovat na e-mail: obleknetese@seznam.cz či na tel.: 733 114 385, nebo požadované zboží uvést v balíku s vráceným zbožím. Je však lepší nás o výměně informovat předem, abychom Vám požadavné zboží dali na stranu, popřípadě jej objednali u dodavatele, pokud nebude skladem.

Pokud bude cena vráceného a měněné zboží stejná, bude balík s měněným zbožím odeslán bez dobírky.

Pokud bude cena vráceného zboží vyšší než cena nově měněného, bude rozdíl v ceně odeslán na Váš bankovní účet.

Pokud bude cena vrácené zboží nižší než cena nově měněného, bude balík odeslán na dobírku ve výši rozdílu cen. Doplatek je také možné uhradit předem na náš bankovní účet. Balík bude následně expedován bez dobírky, po připsání obnosu na náš bankovní účet.

Jak postupovat při vrácení zboží:

Pokud si přejete vrátit objednané zboží, odešlete, prosím, nevyhovující zboží zpět k nám buď dle bohu 1) čo 2). Do balíku přiložte informaci, že zboží vracíte a uveďte zde číslo bankovní účtu, na který si přejete odeslat platbu. Informovat nás můžete také na e-mail či na tel.: 733 114 385.

Po obdržení vráceného zboží budete informováni na e-mail, který je uveden v objednávce.